Equip directiu

Miquel Perez Cerezo

Miquel Perez Cerezo

Director pedagògic

miquel.perez@cordemariaolot.cat

Pilar Laborda Mostolac

Pilar Laborda Mostolac

Administradora

Pilar.Laborda@cordemariaolot.cat

Anna Jordà Nogué

Anna Jordà Nogué

Directora

Anna.Jorda@cordemariaolot.cat

Judit Rubió Badosa

Judit Rubió Badosa

Cap d'estudis d'infantil

Judit.Rubio@cordemariaolot.cat

Carme Masdeu Anglada

Carme Masdeu Anglada

Cap d'estudis d'EPRI

Carme.Masdeu@cordemariaolot.cat

Sílvia Prunés Aulinas

Sílvia Prunés Aulinas

Cap d'estudis d'ESO

silvia.prunes@cordemariaolot.cat

Educació infantil

Montse Ferrés Masó

Montse Ferrés Masó

Tutora d'I5

montse.ferres@cordemariaolot.cat

Laia Morera Prat

Laia Morera Prat

Tutora d'I3

laia.morera@cordemariaolot.cat

Adriana Plana Clavaguera

Adriana Plana Clavaguera

Tutora d'I4

adriana.plana@cordemariaolot.cat

Mª Dolors Prat Barcons

Mª Dolors Prat Barcons

Tutora d'I5

mdolors.prats@cordemariaolot.cat
Gemma Ramon Calm

Gemma Ramon Calm

Tutora d'I4

gemma.ramon@cordemariaolot.cat

Sonia Tubert Font

Sonia Tubert Font

Especialista d'anglès

sonia.tubert@cordemariaolot.cat
Carla Valls Rovira

Carla Valls Rovira

Tutora d'I3

carla.valls@cordemariaolot.cat
Judit Rubió Badosa

Judit Rubió Badosa

Cap d'estudis d'infantil

Judit.Rubio@cordemariaolot.cat
Laura Vegas Pujolasos

Laura Vegas Pujolasos

Equip psicopedagògic

laura.vegas@cordemariaolot.cat
Èric Latorre Luque

Èric Latorre Luque

Especialista de música i EF

eric.latorre@cordemariaolot.cat

Educació primària

Miquel Colldecarrera Badosa

Miquel Colldecarrera Badosa

Tutor de 6è

miquel.colldecarrera@cordemariaolot.cat
Mercè Costa Arnau

Mercè Costa Arnau

Equip psicopedagògic

merce.costa@cordemariaolot.cat
Adriana Clavaguera Buch

Adriana Clavaguera Buch

Tutora de 1r

adriana.clavaguera@cordemariaolot.cat
Núria Llongarriu Soy

Núria Llongarriu Soy

Tutora de 4t

nuria.llongarriu@cordemariaolot.cat
Benjamí Martos Morales

Benjamí Martos Morales

Tutor de 5è

benjami.martos@cordemariaolot.cat
Lourdes Masmitjà Guix

Lourdes Masmitjà Guix

Tutora de 6è

lourdes.masmitja@cordemariaolot.cat
Gemma Massegur Borrell

Gemma Massegur Borrell

Tutora de 3r

gemma.massegur@cordemariaolot.cat
Mireia Molas Plana

Mireia Molas Plana

Tutora de 2n

mireia.molas@cordemariaolot.cat
Josep Pagès Berga

Josep Pagès Berga

Tutor de 4t

josep.pages@cordemariaolot.cat
Coralí Plujà Cervosa

Coralí Plujà Cervosa

Tutora de 1r

corali.pluja@cordemariaolot.cat
Ruben Prada Juvanteny

Ruben Prada Juvanteny

Tutor de 5è

ruben.prada@cordemariaolot.cat
Marta Punti Puigdomenech

Marta Punti Puigdomenech

Especialista d'anglès

marta.punti@cordemariaolot.cat
Mireia Molas Plana

Mireia Molas Plana

Tutora de 2n

mireia.molas@cordemariaolot.cat
Alfred Sánchez Navés

Alfred Sánchez Navés

Mestre i coordinador de menjador

alfred.sanchez@cordemariaolot.cat
Olga Soler Prat

Olga Soler Prat

Tutora de 2n

olga.soler@cordemariaolot.cat
Joan Xanco Demunt

Joan Xanco Demunt

Especialista d'anglès

joan.xanco@cordemariaolot.cat

Fina Barris Mirangels

Fina Barris Mirangels

Equip psicopedagògic

fina.barris@cordemariaolot.cat

Jordi Estartus Pujol

Jordi Estartus Pujol

Especialista de música

jordi.estartus@cordemariaolot.cat
Eric Latorre Luque

Eric Latorre Luque

Especialista de música i EF

eric.latorre@cordemariaolot.cat
Teresa Mañe Santaliestra

Teresa Mañe Santaliestra

Mestra i responsable d'escola verda

teresa.mane@cordemariaolot.cat
Miquel Perez Cerezo

Miquel Perez Cerezo

Mestre. Director pedagògic

miquel.perez@cordemariaolot.cat
Laura Vegas Pujolasos

Laura Vegas Pujolasos

Equip psicopedagògic

laura.vegas@cordemariaolot.cat
Alba Gabarre Ayats

Alba Gabarre Ayats

Tutora aula d'acollida

alba.gabarre@cordemariaolot.cat

ESO

Marc Adalid Domènech

Marc Adalid Domènech

Especialista EF

marc.adalid@cordemariaolot.cat
Alícia Bolíbar Manich

Alícia Bolíbar Manich

Tutora d'Especialista d'anglès

alicia.bolivar@cordemariaolot.cat
Gemma Buch Brossa

Gemma Buch Brossa

Tutora de 2n

gemma.buch@cordemariaolot.cat
Pilar Campos Saqués

Pilar Campos Saqués

Tutora de 3r

pilar.campos@cordemariaolot.cat
Esther Canal Danés

Esther Canal Danés

Professora àmbit científic

esther.canal@cordemariaolot.cat
Mª Assumpció Domènech Puigdevall

Mª Assumpció Domènech Puigdevall

Professora àmbit científic

massumpcio.domenech@cordemariaolot.cat
Gemma Espuña Gurt

Gemma Espuña Gurt

Tutora de 3r

gemma.espuna@cordemariaolot.cat
Sílvia Freixa Canal

Sílvia Freixa Canal

Professora àmbit científic

silvia.freixa@cordemariaolot.cat
Montserrat Jutglar Honorat

Montserrat Jutglar Honorat

Tutora de 1r

montse.jutglar@cordemariaolot.cat
Gerard Masdeu Sitjà

Gerard Masdeu Sitjà

Tutor de 1r

gerard.masdeu@cordemariaolot.cat
Isabel Nierga Xiques

Isabel Nierga Xiques

Tutora de 2n

isabel.nierga@cordemariaolot.cat
Laura Olaya Costa

Laura Olaya Costa

Tutora de 4t

laura.olaya@cordemariaolot.cat
Sílvia Prunés Aulinas

Sílvia Prunés Aulinas

Tutora de 4t. Cap d'estudis d'ESO

silvia.prunes@cordemariaolot.cat
Servand Solanilla Ruiz

Servand Solanilla Ruiz

Especialista EVP

servand.solanilla@cordemariaolot.cat
Dolors Sucarrats Triadú

Dolors Sucarrats Triadú

Professora àmbit científic.

dolors.sucarats@cordemariaolot.cat
Anna Jordà Nogué

Anna Jordà Nogué

Professora àmbit científic

Anna.Jorda@cordemariaolot.cat

Personal d’administració i serveis (PAS)

Josefina Alsina Masias

Josefina Alsina Masias

Recepció i menjador

fina.alsina@cordemariaolot.cat
Sara Del Saz Pairó

Sara Del Saz Pairó

Acollida, menjador i vetlladora

sara.saz@cordemariaolot.cat
Fuensanta Reyes Gonzalez García

Fuensanta Reyes Gonzalez García

Menjador i neteja

reyes.gonzalez@cordemariaolot.cat

Florentino Lerida Perez

Florentino Lerida Perez

Tècnic informàtic

floren.lerida@cordemariaolot.cat
Katherinne Andrea Lopez Olguin

Katherinne Andrea Lopez Olguin

Menjador i neteja

katherinne.lopez@cordemariaolot.cat
Elisabet Nuñez Camo

Elisabet Nuñez Camo

Administració

elisabet.nunez@cordemariaolot.cat
Xenia Lisseth Perez Pineda

Xenia Lisseth Perez Pineda

Menjador i neteja

xenia.perez@cordemariaolot.cat
Josep Pujol Martinez

Josep Pujol Martinez

Consergeria i manteniment

josep.pujol@cordemariaolot.cat
 Irina Sadurni Prunés

Irina Sadurni Prunés

Menjador i vetlladora

irina.sadurni@cordemariaolot.cat
Conxita Serra Margalef

Conxita Serra Margalef

Secretaria acadèmica

conxita.serra@cordemariaolot.cat
Dolors Velasco Navarro

Dolors Velasco Navarro

Recepció i menjador

dolors.velasco@cordemariaolot.cat
Luisa Velasco Navarro

Luisa Velasco Navarro

Menjador i neteja

luisa.velasco@cordemariaolot.cat
Barbarita Alegria Vélez Montez

Barbarita Alegria Vélez Montez

Menjador i neteja

barbarita.velez@cordemariaolot.cat
Cruz Virginia Vélez Montez

Cruz Virginia Vélez Montez

Menjador i neteja

virginia.velez@cordemariaolot.cat

 Lourdes Vila Prat

Lourdes Vila Prat

Recepció

lourdes.vila@cordemariaolot.cat